Blog

Kategórie
 
 
 
 

Pánske boxerky ako umelecké plátno

Čo má spoločné umenie so spodným prádlom?

Spodné prádlo už nie je len o bielej a čiernej. Holandská značka MUCHACHOMALO ho svojími dizajnami povýšila na umenie, v ktorom je ukrytý divoký charakter mužov. No nie nevyhnutne musí byť komfort na úkor módy, preto aj tu, sa snúbi oboje v každých boxerkách spoločne. To oceňuje každý mladý a dobrodružný Muchachomalista, ktorý si ide za snami svojho života. Ten našťastie nemá žiadny návod, lebo keby musíš žiť podľa pravidiel neužil by si si žiadnu zábavu.

Máš aj ty charakter Muchachomalistu?

Ak áno, si autentický, tvoj vnútorný rebel balansuje na hranici neposlušnosti a hravosti. Si sebavedomý, dôveruješ si, sústredíš sa na svoje ciele a nebojíš sa riskovať. Bio-líder, ktorého nápady a nadšenie rezonujú ostatným. Tvrdo pracuješ a počas dobrodružných víkendov relaxuješ. Málokedy si sám, priatelia oceňujú tvoju odvahu a poctivosť. Pre ženy si nesmierne priťažlivý a očarujúci. Staráš sa o seba, si sebaistý, nezávislý a trochu tajomný. Inšpiruješ a prekvapuješ ale stále máš v sebe toho malého “zlého chlapca”.Umenie nie je statické, obleč si ho!

Potlače boxeriek Muchachomalo sú všetky ručne maľované umelcami, ktorí robia umenie nositeľné pre každého. Nie sú to však len náhodné grafické dizajny. Každá kolekcia je inšpirovaná témou či príbehom z reálneho života, niečim čo sa deje vo svete alebo len o kráse doby a miesta. Každá kolekcia má svoj odkaz. Akonáhle sa vyberie téma, dizajnový tým začíne snívať o kolekcii pričom sa príbeh preloží do “umeleckého” spodného prádla.Ako sa to začalo?

Ako mladá predajkyňa spodného prádla, Shirley Schoonebeek vlastnila niekoľko obchodov v centre Amsterdamu a jeden na amsterdamskom letisku. Po niekoľkých rokoch hľadala značku s príbehom, ktorý by o niečom hovoril, o niečom premýšľal - niečo čo by sa vymykalo obyčajnosti. Keď ju nemohla nájsť nebojácne sa rozhodla vytvoriť si vlastnú značku. Nie takú čo by nasledovala trendy ale vymyslela jedinečné potlače, v spolupráci so skutočnými umelcami aby vytvorila značku, ktorá by oslovila mužov, v ktorých sa úkrýva “zlý chlapec”. Táto spolupráca vyvrcholila v pozoruhodnej značke ako ju poznáme dnes. Muchachomalo rastie a inovuje sa v oblasti materiálov naprieč svojou kolekciou, ktorá sa čoraz viac rozširuje  v dizajnoch a farbách.

 

Andrew Christian značkové pánske spodné prádlo z Los Angeles

Zaži niečo nové a prekvap sám seba…

Ak je Andrew Chriastian pre vás neznámy pojem neprekvapuje nás to. Ale spodné prádlo tejto americkej značky vás očarí na 100 %. Objavili sme ho pred pár rokmi a odvtedy naň nedáme dopustiť, stalo sa pre nás kultovým, rovnako ako je samotná značka kultovou záležitosťou v iných zemepisných šírkach.

Kúsok histórie…

Spoločnosť Andrew Christian bola založená v roku 1997 a nesie meno samotného zakladateľa, ktorý je rovnako aj dizajnérom produktov. Keď sa v roku 2006 začala zaoberať spodným prádlom či plavkami našla svoj smer a zožala obrovský úspech u mužov, ktorí si značku veľmi obľúbili.

Vymeň staré za nové…

Andrew Christian sa špecializuje výlučne na produkty pre pánov a vytvára prádlo s ohľadom na ich mužnosť, ktoré sa dokonale prispôsobí telu. S použitím inovatívnych technoloģii a originálnym dizajnom je každý jeden kúsok z ich dielne potešením. Myslí sa nielen na funkčnosť prádla, ale hlavne na pohodlie a príjemný pocit pri jeho nosení.

Prečo Andrew Christian...?

Boxerky, slipy aj jocksy sú vybavené väčším priestorom vpredu pre chlapskú pýchu. Tento akoby “vačok” zabezpečí maximálny komfort pri nosení počas celého dňa, opticky pridá na veľkosti a udrží všetko na svojom mieste. Pocit akoby ste na sebe nemali nič oblečené a podporu si užijete každý deň, keď si ich oblečiete bez ohľadu na to, či vás čaká dlhá zmena v práci alebo idete športovať.

Jedinečný zážitok...

Použitie kvalitných materiálov, ich spracovanie a dokonalý dizajn pri každom strihu odbúra nepríjemné tlačenie, odieranie a pocit neustáleho naprávania. Moderné a originálne boxerky alebo slipy podčiarknú váš sexepíl a v odvážnejších jocksoch vyniknú vaše prednosti. Toto pánske spodné prádlo spĺňa všetky predpoklady pre najnáročnejších mužov.

 

 

Vyskúšajte a presvedčte sa sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia